עבודה מהבית במשלוחים

בשנים האחרונות, אחוז גדול של עצמאיים ובעלי עסקים בוחרים לעבוד מהבית. קיומו של  משרד בבית או בית עסק שמתנהל בחדר עבודה מסודר או במבנה ליד הבית – מאפשר לרבים לחסוך הוצאות באופן משמעותי. החסכון מגיע לידי ביטוי בכך שאין צורך בשכירת משרד בשכירות חודשית יקרה, בזמן שעצמאיים שעובדים מהבית חוסכים תשלומים כפולים של ועד בית וארנונה, ושאר הוצאות הנלוות להשכרת משרד.

פורמט חדש לעבודה מהבית

אם גם אתם חוסכים משאבים ועובדים בנוחות מביתכם חשוב שתדעו כי יש דרך יעילה ונוחה לנהל משלוחים מהבית. כיום, כל בית בעל עסק זקוק לשירותי שליחויות קבועים או חד פעמיים, לכן כדאי להכנס אל אתר mydelivery.co.il – המציע פורמט מעולה עבור מי שעובד מהבית.

Mydelivery – מה חשוב לדעת?

בימים בהם אנשי עסקים ועצמאיים רוצים לייעל את עבודתם – משום שכולנו כבר יודעים שזמן שווה כסף – מציעה חברה ישראלית שהוקמה בשנת 2019 , דרך נפלאה לניהול משלוחים ודברי דואר. החברה מציעה לעצמאיים ולבעלי עסקים קטנים העברת כל מכתב, חומר משפטי, מסמכים, חבילות, ציוד, מתנות, ובעצם כל אלמנט שרוצים להעביר מהמשרד שנמצא בבית – אל העולם שבחוץ במהירות.

עבודה מהבית משלוחים

חשוב לדעת כי מיידליברי הוקמה מתוך ההכרות עם תסכולם של בעלי עסקים שצריכים להשתמש בשירותים של דואר ישראל, ועליהם להמתין שבועות רבים עד שמסמך ששלחו יגיע אל יעדו. לדוגמא: בעלי עסקים שרוצים לשלוח מסמכים לרשויות המדינה – נתקלים בהאטה משמעותית של העברת הדואר על ידי דואר ישראל, המשלבת איטיות של מוסדות ורשויות המדינה. בכך רבים מוצאים עצמם ממתינים שבועות וחודשים(!) להגעת דבר הדואר אל יעדו.

בשל הייאוש משירותי הדואר ובשל דחיפות העברת מסמכים ודברי דואר: רבים בוחרים בחברת שליחויות mydelivery על מנת שתתאפשר העברה קבועה או חד פעמית של מסמכים, דואר, מכתבים, מתנות לעובדים, ניירות חשובים, טפסים, וכל מה שבעל עסק קטן או גדול צריך.

כמה שירותים שיספקו מהירות ונוחות לבעלי עסקים בעברת דברי דואר

חברת שליחויות mydelivery מטרתה להעביר דברי דואר ממקום למקום, במהירות. בכך היא מאפשרת פתרון מקצועי לעצמאיים ולבעלי עסקים מכול סוג. באמצעות השירותים של החברה, מתאפשרת העברת מכתבים, מסמכים וחבילות שלא אובדות בדואר, שאינן מתעכבות בידיהם של פקידים, וכמובן העברה בטוחה של כל פריט,  תוך קבלת שקט נפשי בשל שליחות מהירה בטוחה ואמינה.

לסיכום, אם אתם עובדים מהבית ורוצים לייעל את העבודה ולזרז תהליכים – כדאי לשים לב לשירות של מיידליברי המציע משלוחים מהיום להיום, שירותי שליחים קבועים או זמניים, משלוחי אקספרס, העברת סחורות וציוד, הפצת מתנות לעובדים, העברת מסמכים פיננסיים, ביצוע מסירות משפטיות ועוד.