בעבר המושג "הכנסה פסיבית" היה חלום בלתי ממומש, כיום ניתן לבחור במגוון דרכים בכדי לייצר כסף באופן מהיר, קל ואפילו מבלי לצאת מהבית. מהן הדרכים המומלצות לרפד את חשבון הבנק? על כך – בסקירה הבאה.

יצירת הכנסה פסיבית: כל אחד יכול

בעידן שבו רבים נאבקים עם חשבון העו"ש וחוששים מטלפון מפקידת הבנק שהחשבון עוד פעם נחסם, נדרש לסגל חשיבה יצירתית לצורך מציאת מקורות הכנסה נוספים. בעבר הלא רחוק נדרש היה לקחת עבודה נוספת, אולם היום ניתן לומר כי ישנם נתיבי השקעה פסיבית בהם ניתן לנקוט בכדי להגדיל להגיע לרווח, כחלק מהתנהלות כלכלית הנבונה אשר איננה תלויה בשעות עבודה. כיצד תוכלו לייצר בעצמכם הכנסה פסיבית? להלן מספר דרכים:

אנרגיה סולארית

אם יש לכם גג פנוי, אנרגיה סולארית לייצור חשמל מאפשרת להרוויח כסף כתוצאה מהקמה של לוחות סולאריים. למעשה, אתם תמשיכו לשלם על חשבון החשמל לחברת החשמל אולם תקבלו בהתאם החזר כספי בהתאם להיקף החשמל אותו מייצרים הלוחות. ככל שמדובר בהיקף גדול יותר – כך ההחזר עולה ויכול אפילו לעקוף את חשבון החשמל (אותו משלמים ע"פ צריכה) ועל כן מדובר בנתיב השקעה יוצא דופן בעבור השקעה פסיבית. מעבר לרווח הכספי, מדובר באופציה נהדרת לתרום לסביבה אקולוגית המבוססת על שימוש באור השמש לצורך ייצור חשמל לצד החזר השקעה אותו ניתן לקבל לרוב בפרק זמן קצר.

איך לייצר הכנסה פסיבית בלי לצאת מהבית

מוצר דיגיטלי

תוכלו להקים בעצמכם מוצר דיגיטלי בדמות מדריך, קורס אונליין, אתר מנויים וגרפיקות ובכך להכניס כסף באופן פסיבי. אולם, צריך להבין כי המוצר הדיגיטלי שלכם חייב להיות ברמה גבוהה ולהעניק ערך מוסף, ועל כן השקיעו את הזמן והמאמץ בכדי להקים מוצר איכותי שאותו תוכלו למכור בפלטפורמות השונות כמו רשתות חברתיות או באתר ייעודי. יש גם שירותים דיגיטליים שיכולים לעזור לכם לנהל את העסק ולשווק אותו לצרכנים.

שיווק שותפים

שיטת מכירה במסגרתה אתם מוכרים מוצר של מוכר ובתמורה מקבלים עמלה על כל מכירה. למעשה, בכל פעם שמישהו מבצע רכישה דרך קישור שלכם, אתם אלו שגוזרים את עמלת המכירה. לצערנו בשנים האחרונות השיטה זוכה לביקורות שליליות בשל לא מעט מקרים בהם התגלה כי מדובר בהונאה, ולכן בדקו היטב כי המוצר אותו אתם מוכרים מוצר קיים ומומלץ ע"י צרכנים. מדובר בנתיב מצוין להכנסה פסיבית, אולם יש לקחת בחשבון כי יש לא מעט מתחזים בתחום ולכן צריך לבצע את הבדיקות הנדרשות לפני שאתם מתחילים לבדוק את התחום.

מכירת שטחי פרסום

יש ברשותכם אתר? זה הזמן למכור שטחי פרסום באתר למפרסמים. ככל שהתנועה שלכם באתר גדולה יותר, כך תוכלו לגבות מחיר גבוה יותר בעבור שטחי הפרסום. בכדי לעודד את תנועת הגולשים, מומלץ לשפר את התוכן והנראות של האתר כמו גם לקדם אותו באופן אורגני או ממומן דרך חברה המתמחה בתחום.