מעשנים שעובדים מהבית? ובכן, בין אם אתם עושים זאת מאז ומתמיד ובין אם מדובר בחוויה שהיא חדשה לכם יחסית – אתם ודאי מודעים לחיסרון אחד והוא הפסקות העישון שכבר אין להם בדיוק את אותה המשמעות החברתית של עבודה במשרד. בעוד הסיגריה במשרד היא הפוגה מהעבודה והזדמנות למפגש חברתי מזדמן, בבית זאת כבר חוויה פרטית ופחות טקסית. לכן, על מנת להפוך את השלב הזה במהלך יום העבודה ליותר מעניין ומגוון, אפשר בהחלט להיעזר בכל מיני אביזרים שישדרגו את החוויה. הנה רשימה של כמה אביזרים כאלה שאולי יתנו לכם השראה להיעזר בהם או למצוא עוד אביזרים מדליקים נוספים.

מקטרת

בין אם אתם מעשנים סיגריות מוכנות מראש או דווקא מגלגלים את הסיגריות של עצמכם, שווה לדעת כי יש דרכים אחרות ומגוונות יותר לעשן כמו מקטרת. זה אולי נשמע לנו כמו פריט של פיראטים או של אנשים זקנים, אבל חשוב לדעת כי היום יש מקטרות מצוינות ומודרניות לעישון טבק שמספקות חווית עישון לא רעה בכלל. הן מגיעות במגוון גדלים, צורות וצבעים, והיתרון הגדול הוא שניתן ליצור לעצמנו חווית עישון ייחודית ומותאמת אישית. מעוניינים בהפוגה ארוכה ומרגיעה? שימו כמות גדולה יחסית של טבק אוורירי. רוצים חווית עישון מהירה? שימו כמות קטנה של טבק דחוס. ניתן לבחור טעמים וטקסטורות שונות של טבק. כמו כן, עבור חובבי הקנאביס שביניכם, מקטרת היא כלי עישון מצוין לתפרחת ובהחלט יכולה להחליף את הפילטרים וניירות הגלגול.

האביזרים הכי שווים לשדרוג חווית העישון מהבית-

מאפרות ייחודיות

הלכלוך שנוצר עקב עישון הוא בהחלט דבר מעצבן וכשזה בבית זה בכלל מפריע. לכן, במיוחד אם אתם מעשנים הרבה יחסית ונמאס לכם לרוקן בכל פעם את המאפרה, יש הרבה מאפרות נחמדות שתוכלו לבחור. סוג אחד למשל הוא של מאפשרה עם לחצן שסוגר אותה. בכל פעם ניתן לאפשר וכשמסיימים אפשר לזרוק את האפר והבדל בלי שום בעיה. אפשרות נוספת היא של מאפרת פלסטיק או חרסינה שצד אחד שלה חלול והצד השני מלא בחורים, בהם ניתן לכבות בקלות סיגריה בודדת.

מפזר ריח

עישון יכול להיות מסריח לא פעם, וכשזה בבית חשוב שנשאיר אותו אוורירי. אם אתם מעשנים בתוך חלל הבית, כדאי מאד לשים ספריי ריח שמשחרר כמות מדודה של ספריי ריחני לאוויר כדי להיפטר מריחות רעים בבית. בהחלט כדאי להשתמש בזה גם אתם מעשנים במרפסת או ליד החלון שכן הרבה פעמים הריח נכנס פנימה.

פיה לעישון

לא רוצים שהריח הרע יידבק לידיים? רכשו פיית פלסטיק אליה ניתן להכניס את הסיגריה וכך הריח הרע שנדבק לידיים בזמן העישון ייחסך מכם.

בשורה התחתונה, אולי לעשן זה לא הדבר הכי טוב שיש, אבל אם כבר לעשות את זה, למה לא לעשות את זה כמו שצריך?