בשנים האחרונות מודל העבודה ההיברידי תופס תאוצה משמעותית ולא מעט מהעובדים פותחים משרד נוסף בבית. בתוך כך ולאור העובדה שרבים מבלים יותר זמן בבית, עלה הצורך בשדרוגים שישפרו את איכות החיים. במאמר הבא נסביר איך תוכלו לשדרג את הבית באמצעות מערכות בית חכם ומה היתרונות שלהן.

מפסק חכם לתריס חשמלי – נוחות מעולם אחר

מפסק חשמלי למשל הוא אביזר נוח לשליטה במערכת הזו, מפסק שיסייע לכם לשלוט מרחוק על הפתיחה והסגירה של התריס. המפסק עצמו עובד תחת רשת האינטרנט של הבית, ממש כמו מפסק חכם של דוד, כך שאתם יכולים לשלוט עליו מכל מקום שבו תהיו. לדוגמא, אם למשל אתם יוצאים לחופשה ארוכה ולא רוצים שיפרצו לכם לבית, אתם יכולים לפתוח ולסגור אותו מרחוק על מנת ליצור בקרב הפורצים את התחושה כאילו אתם בבית. לכן, כשאתם מתקינים מפסק חכם כזה אתם לא רק משפרים את איכות החיים שלכם, אלא מעלים גם את רמת הבטיחות שלכם ושל בניה המשפחה שלכם.

מערכת בית חכם – מתקדמים לעידן הבא

מערכת בית חכם היא מערכת טכנולוגית מתקדמת שמאפשרת לכם לשלוט על כל מוצרי החשמל שמותקנים בה מרחוק ומכל מקום שבו אתם נמצאים. לקוחות מעידים עליה כמשנה חיים, כזו שהם באמת לא יודעים איך הם הסתדרו בלעדיה עד היום. לכן, אם אתם עובדים מהבית ומבלים בו שעות נוספות, אנחנו בטוחים שאתם רוצים לשפר את איכות החיים שלכם ולהקל על עצמיכם ולו במקצת.

 

 

מיני בית חכם Connexoon

מערכת מיני בית חכם מבית Connexoon היא מערכת שתאפשר לכם שליטה מרכזית בכל מנועי השערים, התריסים, הווילונות והתאורה המופעלים באמצעות הטלפון החכם. את המערכת תוכלו לתפעל בכל זמן ומכל מקום, מה שאומר שהחיים שלכם הולכים להיות קלים יותר. המערכת מגיעה גם עם שלט שתמיד נמצא אצלכם ומאפשר לכם לשלוט מכל מקום ומכל שעה במכשירים שמחוברים אליה. השילוב המושלם בין השלט והאפליקציה לטלפון החכם יספקו לכם שדרוג באיכות החיים ושקט נפשי.

מערכת בית חכם TaHoma

מערכת בית חכם מבית TaHoma תאפשר לכם לשלוט מרחוק באמצעות האינטרנט על כל המוצרים של סומפי שמותקנים אצלכם בבית. בנוסף, תוכלו להגדיר מראש פעולות שתרצו שהמערכת תבצע עבורכם מכל מקום באמצעות האפליקציה לטלפון החכם, המחשב והאפילו הטאבלט. בין השאר תוכלו לחבר למערכת את כל התריסים, הווילונות, התאורה, שער הבית, שער החניה, המצלמה, האזעקה ועוד מגוון רחב של מכשירים שתוכלו לחבר אל המערכת.

למה כדאי לכם להתקין מערכת בית חכם?

מעבר לכל היתרונות שציינו עד עתה, מערכת הבית החכם היא מערכת שיש לה יתרונות רבים נוספים. ראשית, אתם יכולים להיות רגועים שאתם שולטים על כל מערכות החשמל מרחוק וגם אם שכחתם למשל את הדוד דולק או כל מכשיר חשמלי אחר, תמיד תוכלו לכבות אותו. בנוסף, אתם חוסכים לא מעט כסף כשאתם מתקינים מערכת של בית חכם.

לא משנה אילו מכשירים אתם מחברים אליה, לא תצטרכו להתמודד עם חשבונות חשמל גבוהים משום ששכחתם לכבות משהו בתוך הבית. במיוחד אם אתם עובדים המון שעות מהבית, אתם צריכים להבטיח את זה שאם אתם כבר יוצאים אתם משאירים מאחוריכם סביבה בטוחה.

לסיכום

אם אתם עובדים מהבית ורוצים לשדרג את איכות החיים שלכם, אנחנו ממליצים לכם להתקין מערכות של בית חכם. מעבר לאיכות החיים הגבוהה והנוחות שממנה תיהנו, תוכלו לחסוך גם לא מעט כסף על הדרך.