נגיף הקורונה הפך את הפגישות בזום לחלק בלתי נפרד משגרת העבודה של עובדים רבים בארץ ובעולם. מאחר ומדובר בפגישות רציניות וחשובות, נדרש להתכונן בהתאם ולהיראות במיטבכם. כיצד תעשו זאת? להלן מדריך מיוחד בנושא.

פגישות עבודה דרך הזום: הכול מתחיל קודם כל במצלמה ובתאורה

ניהול של פגישות עבודה מרחוק עם עובדי המשרד, ספקים ועמיתים מתבצעים בימים אלו דרך הזום. משום כך, נדרש לסגל שגרה חדשה שבמסגרתה כל אחד יכול להצטלם מצוין במהלך הפגישה ואף להיראות במיטבו. כיצד תעשו את זה? ראשית כל, המצלמה. כיום ניתן לרכוש בחנויות כמו גם באונליין מצלמות רשת באיכות מצוינת, ובמחיר נגיש לכל כיס. רצוי לבצע רכישה של מצלמה עם חיבור HDMI ללא מידע של שעה ותאריך, כך שהתמונה שלכם במהלך הזום תהיה נקייה כמו גם חיבור USB המאפשר לחבר את המצלמה ישירות למחשב, ללא התעסקות מיותרת של כבלים. עדיף לבצע את הרכישה של המצלמה דרך חברה מוכרת שמעניקה לכם גם אחריות מלאה בגין הרכישה, כך שתוכלו להשקיע את הכסף בחוכמה ולרכוש מצלמה שתחזיק מעמד למשך זמן רב. נוסף לכך, תאורה משחקת תפקיד משמעותי מאוד בצילום דרך הזום. ניתן לבצע רכישה של רינג תאורה המאפשר לקבל מקור אור טבעי ומחמיא מאוד, כאשר פיצ'ר מעניין ברינג הוא אפשרות השליטה שלכם לגבי עוצמת האור, כך שתוכלו לשדרג את הנראות ואת החלל באופן שמאפשר תצוגה מצוינת על גבי המסך.

פגישות עבודה מרחוק: כך תצטלמו מעולה בזום

כיצד מתלבשים לפגישת זום?

חלק מהותי מפגישת העבודה הוא כמובן הלבוש והמראה. לפני שאתם מתחילים בפגישה, התייחסו לעצמכם כאילו אתם נכנסים למשרד והתלבשו בהתאם. בעבור גברים, מומלץ ללבוש חולצה מכופרת וכן להתגלח לפני. קיימת סקירת סכיני גילוח מצוינים באתר shavers המאפשרת לכם לבצע רכישה של סכין גילוח איכותית שתקצר לכם את זמן ההתארגנות ותאפשר לכם להגיע במיטבכם לפגישה. בעבור נשים, איפור קליל בהחלט יכול לשדרג לא רק את התחושה אלא גם את התמונה עצמה בווידאו. עדיף שלא להעמיס בתכשיטים מאחר והם עלולים להחזיר אור או לגנוב את הפוקוס, ועל כן התארגנות המתבצעת תוך שימת דגש על הדגשת עור בצורה עדינה בהחלט תגרום לפגישה להיות מוצלחת ורצינית כמו גם לכן להרגיש במיטבכן. מאחר ומדובר אחרי הכול בפגישה המתבצעת בווידאו, הקפדה על לבוש מקצועי היא חיונית. אל תגיעו לפגישה בפיג'מה או בבגדים זרוקים אלא הקדישו את הזמן לבנות מערכת לבוש מחמיאה שגם מצטלמת טוב. שימו לב כי ישנם צבעים שעם תאורה עלולים להיות שקופים כמו לבן או צבע בז', ועל כן הקפדה גם על הלבשה תחתונה תומכת היא הכרחית לצורך הכנה לפגישה.

אלמנטים נוספים שיהפכו את פגישות הזום למוצלחות

לפני שאתם מתחילים את הפגישה וודאו כי מאחוריכם אין בלגן שעשוי למשוך תשומת לב שלילית. מבחינה טכנית, העדיפו לבצע רכישה של מיקרופון אותו ניתן לחבר דרך ה-USB, כך שניתן יהיה לשמוע אתכם היטב ללא הפרעות בקו התקשורת. ישנן תוכנות מחשב שמאפשרות לשפר את איכות הסאונד, אולם עדיף לבחון את התוכנות קודם עם חבר או בן משפחה בכדי לבחון כי כל האביזרים האלקטרוניים עובדים כהלכה, מתוך מטרה לבחון האם ישנם כשלים בתקשורת ולתקן אותם בו במקום, כך שתוכלו להתכונן לפגישה בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

לסיכום, באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם תוכלו להגיע במיטבכם לפגישה. הקפידו לבצע את הפגישה בחדר שקט וכן לעשות בדיקה טכנית לפני, ואתם בהחלט יכולים להיות רגועים כי תפגינו מקצועיות בזמן הפגישה ולאחריה.