בעולם הטכנולוגי המתקדם, כמעט ולא תמצאו עסק שאין לו לפחות מחשב אחד. כיום, כשהכל נע קדימה ומתחיל להתנהל באינטרנט, מתחילים להיפטר מהשימוש בנייר ולמעשה מתמקדים יותר ויותר במסך, ולא משנה איזה.

אז אם אנחנו כבר כל היום נמצאים מול המסך, למה שלא נעשה לעצמינו את החיים יותר קלים, לנו ולמחשב שלנו כמובן. הנה כמה גאדג'טים למחשב שיוכלו להעניק לכם את העזרה שאתם צריכים, את התזכורות שאתם אף פעם לא זוכרים ואת הביטחון לו אתם זקוקים.

גאדג'טים למחשב

כרית תמיכה

טוב, גאדג'טים למחשב לא חייבים להיות טכנולוגיים וחדישים. כולנו מכירים את הכרית התומכת, אבל זה לא אומר שכבודה במקומה לא מונח. כרית הסיליקון תומכת במפרקי הידיים שלכם בזמן העבודה ומאפשרת מגע רך, המקבל את צורת המפרקים שלכם, ונוח יותר לעבודה. מושלם לכל מי שידיו על המחשב רוב היום.

על המחשב שלכם

אל תחששו להצמיד למחשב שלכם מתקן המחזיק דפים. כל מי שנמצא מול המחשב רוב היום בוודאי יודע כמה קל לשכוח פריטים קטנים, פגישות וסיסמאות. התסכול הנובע מהשכחה יכול להיעלם בשנייה ברגע בו תצמיד על המחשב שלכם את מחזיק הדפים. כל דבר שתרשמו ותרצו שיהיה מול עיניכם יוכל להיות שם. מעולה לסטודנטים שלומדים רוב היום וצריכים לשנן נקודות ספציפיות.

מאוורר USB

זה באמת לא רק למפונקים. להיפך! תחשבו על כל זמן המזגן שאתם יכולים לחסוך. מדובר במאוורר קטן המתחבר ישירות ל-USB של מחשבכם, ולא רק שמעניק לכם את משב הרוח אותו אתם צריכים בימי הקיץ, הוא גם ידאג להראות לכם את השעה כל עוד כנפי המאוורר פועלות. מושלם לסובלים במיוחד מחום. אין מה לעשות, אי אפשר להתרכז כשחם.

נעילת מחשב

נכון, למחשב יש נעילה משלו ולכם יש את הסיסמא. אתם בטוחים בסיסמא שלכם? בטוחים שאף אחד לא יודע מהי? אם אתם מתקשים לענות על זה בביטחון, תמיד אתם יכולים להביא לעצמם שדרוג מעולם הגאדג'טים למחשב – מנעול ביומטרי. ממש כמו בטלפון הנייד, תצטרכו לשים את האצבע על המכשיר ולחכות שיזהה את טביעת האצבע הייחודית שלכם. אם יש לכם מידע סודי על המחשב, זה מיועד לכם.

אם עוד לא הבנתם, גאדג'טים למחשב יכולים להיות כל דבר שתרצו שיהיה, אם הם תורמים לכם ולמחשב שלכם. קיימים מאווררים במיוחד למחשב שעוזרים לו לפעול כשורה ומונעים התחממות יתר של המחשב. מי שמבלה את רוב זמנו על המחשב בטח יודע את חשיבות הדאגה למחשב. בעולם הסייבר תרצו להגן על המחשב שלכם מפני פריצות לא רצויות, בין אם וירטואליות ובין אם פיזיות. גאדג'טים למחשב יכולים לעזור לכם בכל אלו.