שילוב של עבודה ופיתוח קריירה בזמן הבאת ילדים לעולם יכול להיות שילוב מושלם, בעיקר אם יודעים איך לעשות זאת נכון.

אחת הדרכים להישאר בשוק העבודה ולפתח קריירה ואף עסק מוצלח היא באמצעות עבודה מהבית לאימהות אשר יכולה להיות פורה ומשגשגת.  

אבל איזה סוגים של עבודות מתאימות לאימהות? כיצד משלבים אותן עם טיפול עם הילדים? וכיצד אפשר להפוך לבעלת עסק אשר נמצאת עם ילדיה רוב הזמן? כל המידע החשוב בהמשך.

עבודה מהבית לאמהות

אם תמיד חלמת על היכולת לטפל בילדים ולתת להם את מלוא תשומת הלב אך גם להישאר בשוק העבודה ואף לפתח קיירה מצליחה: חשוב שתדעי כי כיום ניתן לעשות זאת ובצורה מוצלחת למדי באמצעות עבודה מהבית לאמהות .

כיום נשים כבר לא צריכות לבחור בין גידול הילדים לקריירה וזאת משום שבמאה העשרים ואחת יותר ויותר גברים נרתמים למשימת גידול הילדים, בזמן שלנשים ישנן יותר אופציות תעסוקה מתחשבות, כמו גם חוקים חדשים שהועברו במדינה אשר מקנים זכויות שונות המסייעות למי שרוצה לעבוד במשרה מלאה ולהתפנות גם לטיפול בילדים.

עם זאת אחת הדרכים לעבוד ולשלב אימהות בו זמנית היא באמצעות עבודה מהבית. אבל איזה עבודות מתאימות לאימהות?

נשים כפי שרובינו כבר יודעות, יכולות לעשות הכל! הן יכולות לנהל ולהחזיק בקבוצת כדורגל, להיות מדעניות פורצות גבולות, לעסוק בטיפול וברפואה, ובכלל – לשנות את העולם.

אם אתם רוצה לשנות את עולמך אבל לא לוותר על חווית האימהות: ישנן כמה מקצועות פופולאריים וכיפים שתוכלי לעסוק בהם מבלי לצאת מהבית!

עבודה בתיאום פגישות

עבודה בתיאום פגישות מתאימה לאימהות אשר רוצות להרוויח טוב וגם לנהל את העבודה מביתם באמצעות הטלפון והמחשב הנייד. עבודה מסוג זה מטרתה לתאם פגישות בין עסקים שונים ללקוחות פוטנציאליים, תוך קבלת שכר בסיס ובונוסים על מכירות ופגישות מוצלחות.

עבודה מהבית לאמהות

מסחר בשוק ההון

דרך נוספת ליהנות משכר חודשי קבוע או להגדיל הכנסה היא באמצעות מסחר בשוק ההון. כיום דרך לקיחת קורס קצר בשוק ההון, צפייה ברטוני הדרכה וקריאת מאמרים: ניתן לסחור בשוק ההון, ללמוד על מסחר במניות ולהפיק מהן רווח תוך עבודה מכל מקום דרך המחשב האישי ועם תוכנה למסחר שמתאימה לסוחר המתחיל.

בק אופיס ואישורי הגעה

אם אתן רוצות לבצע עבודת 'בק אופיס' תמיד תוכלו לבצע מהבית שלל משימות משרדיות כמו וידוא הגעה לאירועים, תכנון וסידור יומנים של חברות ואנשי עסקים, תמלול  שיחות וסרטונים, ואף כתיבת מזכרים ומכתבים. באמצעות עבודות מזכירות קלות לשלל עסקים קטנים ניתן ליהנות ממשכורת מושלמת.

הנהלת חשבונות

בכל הנוגע להנהלת חשבונות, נשים הן השולטות והן אלה אשר יודעות לבצע את כל הסידורים עבור הלקוחות מול הרשויות, תוך סיוע בצמצום המיסים וחישוב רווחים והפסדים. אם יש לך תעודה של מנהלת חשבונות: תמיד תוכלי להציע את שירותים באופן עצמאי לעסקים קטנים או לעבוד מהבית דרך משרד רואי חשבון שמסכים לכך.

טיפול וקוסמטיקה

אם את רוצה לעסוק במקצועות הטיפול כמו ברפואה משלימה, בריפוי בעיסוק ואף לפתוח קליניקה לקוסמטיקה ואיפור: תמיד תוכלו להקצות חדר בבית לטיפולים. באמצעות עבודה עם לקוחות מהבית ניתן ליהנות מעסק מצליח ומגידול הילדים תוך כדי עבודה.

עבודות יצירתיות

כתיבה ועיצוב, אפיית עוגות יומולדת ועיצוב עוגות ראווה, הכנת ביגוד איכותי לתינוקות, עיצוב אתרים, בניית אתרים, עבודה במקצעות הגרפיקה ועוד שלל תחומים: כולם מאפשרים עבודה יצירתית אותה ניתן ללמוד בקורסים קצרים ולאחר מכן ליישם, תוך כדי עבודה מהבית. כיום ישנן שלל מקצועות יצירתיים שעוסקות בהן נשים כמו פרסום, עיצוב, קופירייטינג, כתיבת תוכן, ייצור פריטי איכות ועוד, כאשר מתוך מקצועות אלה ניתן לבנות קריירה מצליחה.

אבל כיצד משלבים עבודה מהבית עם גידול ילדים?

אם יש לך תינוק או פעוט בבית, תמיד תכלי לשלב את העבודה תוך התאמה לחיי התינוק. עבודה כזאת יכולה להתבצע כאשר התינוק ישן, אוכל, רואה טלוויזיה או משחק.

הקציבי לעצמך כמה שעות הגיוניות ביום שתכלי לעבוד בהן עם הלקוחות שלך, תוך שעם התפתחות התינוק ושליחתו אל מוסדות לימוד – תוכלי להגדיל את העיסוק שלך בעבודה, לעבוד יותר שעות ואף להתחיל להתפתח ולצאת לפגישות עבודה.

בכך כאשר ילדך יהיה קצת יותר בוגר –  את כבר תכלי להחזיק בקריירה מצליחה או בעסק משגשג!