בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מגלים כי עבודה מהבית יכולה להתאים מאד לאורח חייהם, בין אם מדובר בהורים שרוצים לעבוד בבית ולהישאר עם ילדיהם, בין אם מדובר בסטודנטים, פנסיונרים או כל מי שרוצה לפתח קריירה עצמאית בעבודה מסוגים שונים אותה ניתן לבצע מהמחשב האישי.

אבל כיצד אפשר למצוא עבודה מהבית? וכיצד עובדים מהבית בצורה היעילה ביותר? הכנו לכם מדריך לאיתור קל העבודה המתאימה לקישורים שלכם.

עבודה מהבית

לפני הכל – באילו סוג של עבודות אפשר לעבוד מהבית?

מסחר בשוק ההון, טלמרקטינג, תיאום פגישות, מכירות, תמיכה טלפונית, אישורי הגעה לאירועים, עבודה משרדית, כתיבת מאמרים, פרסום, קופירייטינג, עיצוב וגרפיקה – כל אלה ועוד הינן עבודות מגוונות ומעניינות שניתן לבצע מהבית.

אז כיצד מוצאים עבודה כזאת?

חברות כח אדם

חברות כח עדיין לא נס לחן תוך שכיום ישנן חברות המתמחות באיתור עבודה מהבית. כיום באמצעות ראיון אישי בחברת כוח האדם, התייעצות לגבי העבודה המתאימה לכם מכל ואיתור וחיפוש של משרה המתאימה לכם: תוכלו לעבוד מהבית בקלות!

לוחות המודעות

לוחות מודעות אינטרנטיים למציאת עבודה מהבית, דרושים ושאר אתרים מכוונים ואף מודעות בעיתונים: כולם יכולים להעלות בחכתכם מספר לא מועט של עבודות מסוג זה. כיום באמצעות שלל פרסומים באתרים ייעודיים למציאת עבודה ובאמצעות מערכת סינון יעילה, ניתן למצוא שלל עבודות שניתן לבצע מהבית.

רשתות חברתיות

דרך נוספת ליהנות מעבודה ללא יציאה מהבית היא באמצעות פרסום ברשתות החברתיות. כיום באמצעות פרסום פוסט שבו אתם מציינים כי אתם רוצים לעבוד מהבית, באמצעות כניסה לקבוצות ייעודיות העוסקות בתחום העסקים והמשרות ובאמצעות בניית פרופיל אישי המתאים לתחום שבו אתם רוצים לעסוק: ניתן למצוא עבודה כזאת בקלות.

המלצות

עוד מומלץ לחפש דרך חברים ומכרים עבודה שתוכלו לעסוק בה מהבית. כיום ישנם שלל אנשים אשר עובדים בצורה כזאת שבעזרתם תוכלו לאתר את העיסוק המתאים לכם ביותר.

עבודה מהבית

אבל כיצד אפשר לעבוד מהבית ולהתפרנס מכך?

שעות העבודה

אם אתם מוצאים עבודה מתאימה חשוב לשים לב כי היא ממלאת לכם בצורה טובה שעות עבודה ראויות של בין 6 ל 8 שעות ביום.

מחיר לשעה

עוד חשוב לשים לב למחיר השעתי שאתם מקבלים על העבודה, כאשר ניתן ל'כמת' כל פעולה שאתם מבצעים למחירה של שעת עבודה. לדוגמא, אם בחרתם בכתיבת מאמרים, וודאו כי אתם מקבלים סכום מספיק על כל מאמר שיאפשר לכם את המחיר השעתי שציפיתם לו.

תנאים סוציאליים

נסו לבדוק אם אתם מקבלים תנאים סוציאליים ראויים מהמעסיק. ישנם מעסיקים אשר מקנים את התנאים גם בעבודה מהבית וישנם כאלה שעובדים רק עם עצמאיים או פרילאנסרים. בשל כך חשוב להתאים את המצב העסקי שלכם לעבודה מהבית על ידי פנייה לרשויות המס, והפיכה לעוסק פוטר, עוסק מורשה או כזה שמצהיר על ההכנסות שלו בדרכים המקובלות.

משמעת עצמית

כאש עובדים מהבית קל מאד להתפתות לבשל ארוחות למשפחה, לצאת לטייל, להיפגש עם חברים בבתי קפה ובקיצור להתבטל! כדי שלא תעשו זאת, חשוב לשים לב למשמעת עצמית, הצבת יעדים וקביעת סדר יום שבאמצעותו תוכלו לסיים את כלל המשימות שלכם.

עשו את כל אלה, מצאו עבודה טובה ומספקת ותוכלו לעבוד מהבית מבלי לצאת מהפיג'מה.