עבודה מהבית היא כמעט תמיד עבודה באמצעות המחשב. גם מי שעובדים במלאכה פיזית כלשהי, שלא מבוצעת ישירות במחשב, עדיין זקוקים לתקשורת באמצעותו עם גורמים שונים, כגון לקוחות. מחשב דורש תמיד מערכת הפעלה וכמו שאתם יודעים, מערכות הפעלה מתעדכנות תדיר. לא רק הן. מה הפתרון הנוח לרכישת או עדכון תוכנות לעבודה מהבית?

רכישה נוחה, מחיר מצוין

כאשר רוכשים מחשב, רוכשים חומרה פלוס תוכנה. משמע, בכל מקרה רוכשים דבר מה פיזי, אשר צריך להגיע אליכם או אתם אליו. כלומר, להגיע לחנות המחשבים בעצמכם. איזו חנות? כנראה תעברו בכמה חנויות, בכדי לראות ולהשוות. אך זה לא חייב להיות כך. ישנה גם האפשרות לרכוש דרך האינטרנט, לפחות בכל הנוגע לתוכנות. אצל חברת Se-Keys למשל, ניתן לרכוש בקלות רישיון חלונות 10. בכדי להתרשם ישירות, לחצו כאן ותוכלו לראות זאת באתר החברה. מאחר שמדובר על תוכנה, ניתן גם לקבל אותה דרך האינטרנט ולהתקין אותה מיידית. כך מקבלים רכישה נוחה ומחיר מצוין. מדובר למעשה על רכישת רישיונות דיגיטליים עבור מבחר תוכנות ומשחקים, כולל, מלבד מערכת ההפעלה חלונות, גם חבילות אופיס (MS Office), מוצרי VPN ותוכנות אנטי וירוס. חשוב לציין, שמדובר ברישיונות מקוריים ולכן חוקיים לחלוטין, אשר גם מאפשרים לעדכן בהמשך את מערכת ההפעלה, בעדכונים השוטפים שמיקרוסופט מציגה עבורה.

 

 

חשיבות העדכונים

חשוב שלעסק שעובד דרך המחשב לא יהיו תקלות חוזרות ונשנות, בעיות של איטיות וסיכוני אבטחה. אלה ההשלכות שבוודאות תסבלו מהן, אם לא תעבדו עם תוכנות עדכניות. ומבין התוכנות השונות, מה חשוב יותר מאשר מערכת ההפעלה? כך שזה בוודאות לא הדבר שעליו כדאי או משתלם לכם לא לעדכן.

הכול זורם. לאט או מהר?

עוד היבט חשוב של עבודה מהבית, הוא יעילות. יש המון דברים לעשות, נכון? תמיד יש יותר, מאשר הזמן מאפשר לכם. המסקנה המתבקשת מכך, היא שחשוב לנסות ולייעל באופן שיטתי. כאמור, אחת הדרכים להשיג זאת, היא לרכוש דרך האינטרנט, כמו כן, גם תוכנות ומערכות הפעלה.

לסיכום

ברכישת תוכנה לעבודה מהבית, קחו בחשבון את האפשרויות הנוחה והמשתלמת, של רכישה דרך אתר Se-Keys.