נאלצים לעבוד מהבית בשל נגיף הקורונה ומעוניינים לשפר את הביצועים? הגעתם בדיוק למקום הנכון. במדריך הבא נציג בפניכם את הטיפים החשובים ביותר לצורך עבודה פרודוקטיבית ויעילה – מהבית שלכם.

מצאתם את עצמכם עובדים מהבית? אתם ממש לא לבד

נגיף הקורונה הוביל למהפכה של ממש בכל הקשור לענף התעסוקה. אלפי עובדים מצאו את עצמם עובדים מהבית, סיטואציה שלא הייתה מוכרת, אלא רק בעבור עצמאיים. אולם, מחקרים מצאו כי עבודה מהבית יכולה להיות פרודוקטיבית כמעט פי שניים מאשר עבודה במשרד, במידה ומתכננים את סדר היום בצורה מסודרת ומאורגנת. חשוב לזכור כי בעבור מי שאינו מורגל לעבוד מהבית, הסיטואציה עשויה להיראות מוזרה ובעייתית, בעיקר אם יש בבית ילדים. משום כך, חשוב מאוד לפעול ע"פ צעדים ברורים אשר במסגרתם תוכלו לייעל את התהליך העבודה. למעשה, מעסיקים רבים החליטו בעקבות המצב החדש והגבלות הריחוק החברתי להמשיך לעבוד מהבית, ולכן אם אתם שכירים אשר מצאו את עצמם עובדים מהבית או עצמאיים אשר מעוניינים לייעל את תהליך העבודה, המדריך הבא הוא בדיוק בשבילכם. בכדי להעניק תחושה של משרד בבית, מומלץ לבחון ברשת אודות מכונות אספרסו מומלצות, וזאת בכדי שתוכלו לספק לעצמכם אתנחתא נעימה בזמן העבודה ולאחריה. מהם הצעדים הנוספים בדרך לפרודוקטיביות ויעילות? להלן הפרטים.

כך תשפרו את הביצועים והפרודוקטיביות- בעבודה מהבית

כיצד לעבוד באופן יעיל מהבית?

בכדי לעבוד באופן יעיל מהבית, חשוב לשמור על שגרת יום מסודרת. בכדי לעשות זאת, מומלץ לרכוש יומן ולרכוש לעצמכם את המשימות – מהמורכבת ביותר ועד הקלה ביותר אותן יש לבצע באותו היום. בכדי שתוכלו להסיר מעצמכם את עול המשימות, מומלץ להתחיל ראשית כל במשימה הדחופה והמורכבת ביותר, ובהמשך לעבור למשימות הבאות. בנוסף, החלל בו אתם עובדים הוא קריטי. אל תעבדו מהספה או מהמיטה, אלא מצאו מקום מוגדר אותו תוכלו להגדיר כמקום העבודה שלכם. מומלץ לחלק את היום שלכם לחלקים, ולהעניק לעצמכם הפסקה בכל שעה וחצי. בנוסף, ניתן להיעזר באפליקציות ייעודיות אשר מאפשרות לכם לבדוק כמה זמן לוקח לכם לסיים כל משימה. באמצעות אפליקציה לניהול זמן תוכלו לבחון בזמן אמת את הביצועים שלכם, ולשפר אותם עם הזמן. חלק מהותי מתהליך עבודה יעיל בבית נוגע לתזונה שלכם. חשוב מאוד להקפיד על ארוחות מסודרות, ולא לדלג על ארוחת הבוקר אשר היא הארוחה החשובה ביותר של היום.

עיצוב משרד ביתי – באופן קל ופשוט

כאמור, מומלץ להגדיר את המקום שבו אתם עובדים. בכדי לעורר בכם השראה, אל תהססו להוסיף לקיר הניצב מולכם לוח השראה עם מקומות בהם שהיתם או אתם רוצים לבקר, תמונות של בני המשפחה והחברים ומשפטי מוטיבציה. בנוסף, הקפידו לשבת במקום עם תאורה נכונה, כך שיהיה לכם נוח ונעים בזמן השהייה בבית.

כדאי לקרוא עובדים בפיג'מה: כך תשמרו על אבטחת המחשב שלכם