אחסון אתרים

כל עסק שמשקיע בבניית אתר יודע כמה זמן ומרץ נדרשים, כמה סימני שאלה מוצפים וכמה בדיקות נערכות, ועל כן אם השקעתם רבות בהקמת האתר עצמו, גם רצוי להשקיע לא מעט מחשבה בכול הנוגע לבחירת החברה שמיועדת עבור אחסון, וזאת בכדי שסך המידע יהיה מאוחסן כראוי, יתאפשר שיחזור של מידע, תתאפשר מהירות טעינה, השרת יהיה זמין, מספר הדומיינים שניתן להעלות על השרת ונפח התעבורה החודשי יענו על הצורך, אופי הגיבוי היומי יהיה עקבי וכמובן בכדי שתוצע תמיכה טכנית איכותית.

אתם עלולים להזיק לקידום האורגני

אחד האלמנטים שיש לקחת בחשבון בבחירת חברת האחסון, הוא הקידום של האתר. למעשה, בסקירה על חברות אחסון אתרים נמצא שיש לא מעט הבדלים ועל כן בכדי לבחור נכונה, נציין מדוע כה חשוב להתמקד באיכות מהירות העלאת האתר, עובדה שגם מושפעת מאיכות חברת האחסון. יש להבין שגוגל מעלה לראש תוצאות החיפוש אתרים שנמצאים כיותר איכותיים, כאשר בין היתר אתר איכותי מוגדר כאתר שעולה במהירות, וזאת כי זמן תגובה מהיר מעניק חווית גלישה יותר מהנה, עובדה שגורמת ללקוח להחליט האם לחכות לעליית האתר או להמשיך הלאה, ואף מדובר בחוויה שמשאירה אצל הלקוח רושם כללי. כך למשל אם האתר עולה לאט, הרושם החיובי עשוי להיפגע. מסקנה? מהירות הטעינה שמספקת חברת האחסון בין היתר משפיעה על הקידום האורגני.

אתם עלולים לאבד לקוחות

חשוב ביותר שיהיה אל מי לפנות בעת הצורך. בעלי אתרים רבים חייבים לעדכן בזמן אמת מבצעים, תמונות, הודעות וכדומה, ועל כן אם מנסים לבצע את המשימה אך נתקלים בבעיה, ראוי שהתמיכה הטכנית תהיה כמה שיותר מהירה ומקצועית, אחרת תחושת התסכול עשויה להיות גדולה ובו זמנית עלולים לאבד לקוחות, ולו כי הם ניסו להשאיר פרטי התקשרות ולא הצליחו, הועבר אליהם מידע מוטעה וכדומה.

אתם עשויים לפגוע במוניטין

עסקים מבינים עד כמה כל הוצאה עשויה להיות קריטית מבחינת ההיתכנות של העסק, ועל כן כל עסק צריך להבין היכן לחסוך והיכן להוציא, מהי הוצאה מניבה ומהי הוצאה מיותרת. אי לכך ראוי להבין שגם אם קיים אחסון חינמי, בסופו של יום הוא עשוי לעלות הרבה, וזאת כי אחסון מסוג זה חסר תמיכה ואף מכיל פרסומות, עובדה שלרוב משאירה אצל הלקוחות טעם רע.

אתם עשויים לפגוע בתחושת הביטחון

תחושת הביטחון מאוד חשובה אצל קהל היעד, במיוחד כאשר מדובר בעסק שמבקש למכור מוצרים (או שירות) באמצעות האתר. אי לכך אין להתפשר לרגע על רמת האבטחה שמספקת חברת האחסון, פשוט כי אם רמת האבטחה ירודה, מהר מאוד תאבדו לקוחות – הם יעדיפו אתר מתחרה בו ניתן להשאיר פרטי כרטיס אשראי ללא חשש.

דרך לצד מטרה

לאור הדברים, לרגע אין להתפשר על איכות חברת האחסון, אלא הכרחי לוודא שהיא איכותית בכל פרמטר ופרמטר, ואכן ברגע שתאתרו חברת אחסון איכותית, רק אז תבינו כיצד האתר מיישם על הצד הטוב ביותר את התפקיד שלשמו הוא הוקם.