יש לכם לקוחות פרטיים או עסקיים? הכירו את פתרון ניכיון שיקים של תפנית

אם אתם עצמאיים אשר עובדים מול לקוחות עסקיים או לקוחות פרטיים וזקוקים לפתרון למימון ניכיון המחאות, למערכת תפנית יש פתרון ייעודי, מיוחד ואיכותי לנושא הזה ועוד מגוון שירותים שאתם יכולים להיעזר בהם לניהול העסק שלכם. במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא עוד על השירות הרחב של החברה הזאת וכיצד אתם יכולים לנצל אותו בעצמכם.

על עצמאיים, אתגרים והמחאות

בתור עצמאיים אתם כבר יודעים שלא פשוט להתנהל בעסק בעניינים הכספיים ובאופן כללי. הכול נראה מורכב ועשיר בפרטים. מבלי לטפל בעניינים היטב ובהקפדה יתרה קל לטעות, להפסיד כסף ואפילו להינזק משפטית ובצורות נוספות. זוהי הסיבה שעצמאיים מחפשים עזרים מסוגים שונים, אשר יקלו עליהם את ההתנהלות השוטפת והמאתגרת. ובנושא ניכיון ההמחאות – תפנית היא מערכת ERP בולטת, המציעה פתרון נוח ויחיד מסוגו אשר מותאם גם ללקוחות עסקיים וגם ללקוחות פרטיים. תוכלו באמצעות המערכת הזאת לתת מענה מיטבי ומתקדם לכל לקוח.

מה השירות כולל?

יכולת ניכיון השיקים של תפנית מציעה לכם כמה תכונות חשובות:

  • ניהול נתוני תשתית – כולל ניהול מחירון אחיד ובו אפשרות להחרגות עבור לקוח, הגדרת אינדיקציה של השתתפות בעלות הממשית לכל עמלה, אפשרות להגדיר כרטסת הנהלת חשבונות לכל סוג הכנסה ואפשרויות נוספות
  • מנגנון עמלות – מנגנון גמיש המאפשר ניהול תעריפי חיוב עמלה במגוון שיטות (מזומן, דחוי ומשולב), ניהול סכום או ימי מינימום או מקסימום למימון, מדרגות עמלות ריבית לפי סכום וימי מימון וגם ניהול פול עמלות מימון נלוות לעסקה
  • ניהול עמלות גריעה, אי כיבודים, הפקדות חוזרות, חשבונות מוגבלים ועוד
  • תמיכה בחיוב ריבית פיגורים בגין אי כיבוד, נגרעים, מקדמות בתעריפים שונים וימי מינימום לזיכוי ריבית בגין פירעון מוקדם

 

 

עוד על אודות תפנית

תפנית היא לא רק מענה מצוין לניכיון שיקים. זוהי מערכת מסוג Enterprise Resource Planning, שהיא בין הוותיקות והבולטות בארץ. את המערכת הזו פיתחה ועדיין מפתחת בהתמדה חברת הטכנולוגיה הידועה מטריקס. שם זה מוכר לרבים, אשר מקשרים אותו מסיבות טובות לאיכות ולמצוינות בטכנולוגיה. תפנית היא מוצר מיוחד ומעניין, בין השאר משום שהיא מותאמת מגזרים. המשמעות היא שזוהי מערכת ERP שהותאמה מראש עבור שורת מגזרים עסקיים בולטים, ועבורם היא מספקת פתרון מעולה למגוון פעולות. ההתאמה מראש חוסכת לכם את הצורך לבצע אותה בעצמכם, וזהו חיסכון ניכר במשאבי זמן וכסף. כמה דוגמאות למגזרים שאליהם תפנית מותאמת הם מגזרי האשראי החוץ בנקאי, חברות בתחום הייבוא ושיווק מוצרי הצריכה, גופים העוסקים בנכסים ונדל"ן מניב, מוסדות אקדמיה ומלכ"רים, בתי דיור מוגן וכן חברות שירותים. מערכות ERP בנויות בגישה של מודולים שונים, כאשר כל אחד מהם מטפל בפעילות מסוג אחר. במקרה של תפנית, תוכלו לדעת שהמודולים לא רק איכותיים בפני עצמם, אלא גם מתפקדים ביחד באופן אינטגרטיבי, מושלם ונוח.

מה עוד אפשר למצוא במערכת?

מערכת תפנית, בגרסתה המותאמת עבור מגזר האשראי החוץ בנקאי, כוללת חוץ מפתרון לניכיון שיקים גם מודולים עבור כמה פעילויות כמו מתן וקבלת הלוואות, פקטורינג, ניכיון כרטיסי אשראי, ניהול פיננסי, ניהול קשרי לקוחות, ניהול מכירות, ניהול רכש, ניהול שירות וגם ארכיון דיגיטלי. זוהי חבילת יכולות רחבה ושלמה, לכל הצרכים והדרישות שבעבודה שלכם.

לסיכום

בין שאתם צריכים ניכיון שיקים או פעולות נוספות במסגרת מערכת ERP כוללת, מערכת תפנית של חברת מטריקס היא הפתרון האיכותי שכדאי לכם לבדוק.