אם אתם רוצים לשנות אווירה ולעבוד בחללי עבודה משותפים ומעוצבים, הגעתם למקום הנכון. מה זה חללי עבודה משותפים ולמה כדאי לכם לעבוד בהם? כל התשובות לפניכם.

הכירו את הדבר הבא – חללי עבודה משותפים

ההנחה הבסיסית היא שאנחנו מצליחים יותר ביחד. זו בדיוק הסיבה שחברות היי-טק רבות מאמצות את המודל הזה של חללי עבודה משותפים במרכז הארץ, תוך בחירות חכמות לגבי היכן הן עובדות. משרדים כאלה הם מתחמים בהם פועלות כל מיני חברות, כולל חברות הייטק מצליחות שבחרו בכמה דרכים שונות לעשות דברים.

בין חללי העבודה הללו, תמצאו משרדים מעוצבים להפליא שלא יגמדו את חברות ההייטק המצליחות בעולם. מקומות עבודה אלו נמצאים במיקום מרכזי, בסמוך למרכזי קניות, בתי קפה, מסעדות וכמובן בקרבת צירי התחבורה המרכזיים בארץ ולתחבורה ציבורית. במתחמים אלו תמצאו בין היתר משרדים פרטיים, חדרי ישיבות, טרקלינים לעבודה יומיומית, מיקומים קבועים למשרדים משותפים, פינות התרעננות ומטבחונים מאובזרים.

 

 

למה כדאי לעבוד בחללי העבודה המשותפים?

הכל מוכן עבורכם – האינטרנט מחובר, המדפסת מופעלת, חדר הישיבות נקי, המשרד מרוהט, מכונת הקפה חמה, כל מה שצריך לעשות זה להשתמש במחשב כדי להיכנס לאינטרנט ולהתחיל לעבוד – על ידי צוות המתחם.

מודל גמיש – מתחמים משותפים מציעים אפשרויות בלתי מוגבלות כיצד והיכן ניתן לבצע עבודה. צריכים רעש כדי להתמקד? יש מקום למוזיקת ​​רקע. אם אתם אוהבים שקט יש מרחב שקט. החברה גדלה מ-3 ל-5 אנשים בן לילה? צריכים שולחן כתיבה גבוה לעמידה? צריכים כיסא אורתופדי? מקומות עבודה משותפים משנים את עורם ומסתגלים לצרכי לקוחותיהם במסירות רבה.

חיסכון בכסף – אפשר להתעלם מחשבונות חשמל, חשבונות מים, ארנונה, דמי אינטרנט, דמי ניקיון, דמי תשתית, דמי ניהול, דמי שירות קבלה וכו'. תשלום אחד, מאגד הכל, מפחית מאוד עלויות. אה כן.. מלבד חיסכון, זה מגיע עם נוחות רבה.

רווחיות – בעלי עסקים רבים מדווחים על עלייה בהכנסות מאז שהצטרפו לחלל עבודה משותף. הנוסחה פשוטה מאוד, ברגע שחברתיות תהפוך לפעילות היומיומית שלכם, בהכרח תופיע גם עלייה בהכנסה. הצוות במתחם מניע את השיווק שלכם בכל דרך, בין אם זה בפרסום באינטרנט, בין אם הכוונה לבעלי עסקים אחרים במתחם, או לבעלי עסקים אחרים במתחמים אחרים.

עיצוב מרשים – מלבד התחושה המאוד נעימה וממריצה להיכנס כל בוקר למשרד מרוהט יפה ומסביר פנים, אין ספק שהתרשמות הלקוח חשובה יותר. יהיה זה פגישות עסקיות, פגישות חירום, מצגות וכמובן פגישות מכירה. לקוחות מגיעים למשרד המרשים, המעוצב והמזמינים שלכם. כולנו יודעים – המראה קובע.

יוצרים הזדמנויות חדשות – בין אם אתם פרילנסרים בודדים או חברה עם 10 עובדים, חיי החברה והקהילה הם היבט חשוב ביותר בחיי היומיום. במקום לשבת לבד במשרד, או עם אותה קבוצת אנשים כל יום – אפשר לפגוש הרבה אנשים וליצור קשרים אישיים וידידותיים. מעסיקים רבים מדווחים שהעובדים שלהם פרודוקטיביים יותר לאחר שיפור פעיל במצב הרוח שלהם – הכל הודות לאינטראקציה חברתית מוגברת.

מיקום מושלם – כבר דיברנו על המאמץ העצום שעושים מקומות עבודה כדי להתאים לצרכים של כל לקוח. אז נוסף על כך, בנייני עבודה משותפים הבינו שחלק גדול מהחלטתו של דייר להתגורר בבניין תלוי בנוחות הגיאוגרפית. לכן תראו מתחמים רבים הממוקמים ליד התחנה המרכזית, צירי תחבורה מרכזיים ותחנות רכבת.

לסיכום,

אם אתם רוצים לשנות אווירה ולעבוד במקום מעוצב ומפואר, אנחנו ממליצים לכם להכיר את חללי העבודה המשותפים של Dogether.